Certyfikaty

Certyfikaty dla firmy komputerowej Kom-Part to wyraz profesjonalizmu i zaangażowania w dostarczanie wysokiej jakości usług z zakresu informatyki.

Nasza firma posiada certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje oraz umiejętności w zakresie projektowania, wdrażania i zarządzania systemami informatycznymi. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje i uczestniczą w szkoleniach oraz konferencjach branżowych.

Posiadamy między innymi certyfikaty Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE), Cisco Certified Network Associate (CCNA), oraz CompTIA A+ i Security+. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu sieci komputerowych, bezpieczeństwa informatycznego oraz obsługi systemów operacyjnych Windows.

Certyfikaty, które posiadamy, stanowią potwierdzenie naszych kwalifikacji i zaangażowania w dostarczanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Dzięki nim możemy zapewnić naszym klientom, że ich systemy informatyczne są w dobrych rękach i będą działać bezawaryjnie i efektywnie.

Scroll to Top